ژانر‌ها: تاریخی

دانلود فیلم The Conference 2022 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم The Conference 2022

در 20 ژانویه سال 1942 میلادی، نمایندگان برجسته رژیم آلمان نازی در ویلایی در وانزه در حومه برلین برای جلسه‌ای که در تاریخ با نام کنفرانس وانزه ثبت شد، با یکدیگر ملاقات کردند. در این جلسه بسیار مهم، برای قتل سیستماتیک 11 میلیون یهودی تصمیم‌گیری شد و…

زیرنویس چسبیده اضافه شد...

دانلود فیلم Hostile Territory 2022 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم Hostile Territory 2022

پس از جنگ داخلی آمریکا، یکی از سربازان که تصور می شد جان خودش را از دست داده باز می گردد و متوجه می شود فرزندانش به اشتباه، با قطار یتیمان به جای دیگری انتقال یافته اند. این فیلم، قصه مردمی است که برای مصلحت عموم با هم متحد می شوند، و قصه کودکانی که چاره ای ندارند جز اینکه خیلی سریع بزرگ شوند.

زیرنویس چسبیده اضافه شد...

دانلود رایگان فیلم مسافر ری

دانلود رایگان فیلم مسافر ری

قرن سوم هجری، مقارن با خلافت عباسی (دهمین خلیفه) و امامت دهمین پیشوای شیعیان علی النقی است… عبد العظیم حسنی برای فرار از ماموران خلیفه عباسی راهی شهر ری میشود و در این راه اتفاقات گوناگونی برای او می افتد و با اقوام مختلف ایرانی برخورد میکند!

لینک رایگان اضافه شد...

دانلود فیلم Downfall 2004 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم Downfall 2004

این فیلم دو هفته آخر زندگی هیتلر ملقب به «پیشوا» یعنی از ۱۷ تا آخر آوریل سال ۱۹۴۵ میلادی را در سنگر زیرزمینی فرماندهی‌اش به تصویر کشیده است. در این مرحله، فیلم از فرو ریختن ماشین نظامی و دستگاه سیاسی عظیم رژیم نازی آلمان و سقوط اخلاقی آن پرده بر می دارد.

زیرنویس چسبیده اضافه شد...

دانلود فیلم

دانلود رایگان فیلم استرداد

دانلود رایگان فیلم استرداد

در سال 1955 یک سرهنگ ایرانی برای دریافت غرامت مالی جنگ جهانی دوم به اتحاد جماهیر شوروی فرستاده می شود که باید به دولت ایران پرداخت شود اما این کار آسانی نخواهد بود.

لینک رایگان اضافه شد...

دانلود فیلم ’۸۳ ۲۰۲۱ زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم ’۸۳ ۲۰۲۱

در 25 ژوئن 1983، زمین کریکت لردز شاهد بود که 14 مرد مصمم، دو بار قهرمان کریکت جهان را شکست دادند و هند را به صحنه جهانی کریکت بازگرداند...

زیرنویس چسبیده اضافه شد...

دانلود رایگان فیلم منصور دانلود قانونی

دانلود رایگان فیلم منصور

فیلم منصور درباره شهید منصور ستاری است که به کمک همراهان صدیق و با اعتمادش، پایه‌های تولید هواپیماهای جنگی را بنا می‌کند که بعدها این نوع هواپیماها با نام‌های آذرخش و صاعقه شناخته می‌شوند و…

لینک رایگان اما قانونی اضافه شد...

دانلود فیلم Against the Ice 2022 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم Against the Ice 2022

براساس وقایع واقعی ، در سال ۱۹۰۹، دو کاوشگر پس از اینکه در سفری به دانمارک در گرینلند پوشیده از یخ رها شدند، برای زنده ماندن می جنگند.

دوبله فارسی اضافه شد...

دانلود فیلم

دانلود فیلم The Pilot. A Battle for Survival 2021 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم The Pilot. A Battle for Survival 2021

دسامبر 1941، جبهه شمال غربی. یک دسته تانک آلمانی به سمت مسکو در حال حرکت است. در حین انجام ماموریت برای جلوگیری از پیشروی دشمن، هواپیمای نیکلای کوملو سرنگون می شود. کوملو موفق می شود هواپیمای خود را در یک جنگل دورافتاده فرود بیاورد.

زیرنویس چسبیده اضافه شد...