ژانر‌ها: موسیقی

دانلود فیلم Some Like It Hot 1959 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم Some Like It Hot 1959

جو و جری دو نوازنده هستند که به تازگی شغل شان را از دست داده اند و وضع مالی شان بسیار خراب است. انها شاهد یک قتل توسط مافیا بوده اند و اکنون مورد تعقیب آنهایند. جو و جری در قالب لباس مبدل زنانه به گروهی از نوازندگان زن می پیوندد و به کالیفرنیا می روند، جائیکه خود را «دفنی» و «جوزفین» می نامند.

زیرنویس چسبیده اضافه شد...

دانلود فیلم

دانلود فیلم Whiplash 2014 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم Whiplash 2014

اندرو وارد یک آکادمی موسیقی می شود تا هنر درام خود را به مرحله حرفه ای برساند اما در آنجا با مربی ای بسیار سخت گیر روبرو می شود...

زیرنویس چسبیده اضافه شد...

دانلود فیلم

دانلود فیلم The Pianist 2002 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم The Pianist 2002

در طول روزهایی که شهر ورشو پایتخت لهستان به اشغال نیروهای آلمان نازی درآمده و محله‌های یهودی‌نشین یکی پس از دیگری تخریب می‌شوند، یک موسیقی‌دان یهودی برای حفظ جان خود دست به هرکاری می‌زند.

زیرنویس چسبیده اضافه شد...

دانلود فیلم

دانلود فیلم Amadeus 1984 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم Amadeus 1984

آنتونیو سالیری معتقد است که موسیقی موتزارت آوایی الهی است. آو آرزو می کرد همچون موتزارت یک موسیقیدان حرفه ای بود تا می توانست با نوشتن آهنگ خدا را پرستش کند. اما او نمی تواند درک کند که چرا خدا به چنین موجود مبتذلی این استعداد را عطا کرده تا نماینده ی او باشد. حسادت سالیری به دشمنی با خدایی می انجامد که بزرگی اش را با دادن چنان استعدادی به موتزارت به اثبات رسانده بود. سالیری خود را برای گرفتن انتقام آماده می کند.

زیرنویس چسبیده اضافه شد...

دانلود فیلم

دانلود فیلم CODA 2021 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم CODA 2021

روبی به عنوان یک CODA (کودک بزرگسالان ناشنوا) تنها فرد شنوا در خانواده ناشنوای خود است. هنگامی که تجارت ماهیگیری خانواده در معرض تهدید قرار می گیرد، روبی خود را در میان دنبال کردن عشق خود به موسیقی و تمایل به رفتن به کالج برکلی می بیند.

زیرنویس چسبیده اضافه شد...

دانلود فیلم نهنگ عنبر ۲: سلکشن رویا

دانلود فیلم نهنگ عنبر ۲: سلکشن رویا

این دنباله ای بر اولین فیلم نهنگ عنبر است. این فیلم در روز عروسی ارژنگ (رضا عطاران) می گذرد. شامل فلاش بک های زیادی به دوران دوستی او با عروس رویا (مهناز افشار) می شود.

لینک دانلود قانونی قرار گرفت...