ژانر‌ها: معمایی

دانلود سریال Tom Swift زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود سریال Tom Swift

تام یک مخترع میلیاردر است که پس از اینکه پدرش به طور غیرمنتظره ای ناپدید می شود، وارد دنیایی از توطئه های عجیب و اتفاقات پیچیده می شود و...

قسمت 4 فصل 1 اضافه شد...

دانلود سریال ۴۲ Days of Darkness زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود سریال ۴۲ Days of Darkness

الهام گرفته از داستانی واقعی، تلاش یک زن در شهری در شیلی برای یافتن خواهر گمشده‌اش که باید همزمان با بی توجهی نهادها، تنهایی و آزار رسانه ها مبارزه کند.

قسمت 2 فصل 1 اضافه شد...

دانلود سریال Shining Girls زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود سریال Shining Girls

سال‌ها پس از یک حمله وحشیانه که او را در واقعیتی دائماً در حال تغییر قرار داد، کربی مزراچی متوجه می‌شود که قتل اخیر با حمله او مرتبط است. او با خبرنگار کهنه کار دن ولاسکز همکاری می کند تا حال همیشه در حال تغییر او را درک کند و با گذشته خود مقابله کند.

قسمت 5 فصل 1 اضافه شد...

دانلود سریال Under the Banner of Heaven زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود سریال Under the Banner of Heaven

ایمان یک کارآگاه مؤمن هنگام تحقیق درباره قتلی وحشیانه که ظاهراً به مارپیچ خانواده سرشناس ایالت یوتا به سمت بنیادگرایی فرقه ال‌دی‌اس و بی اعتمادی آنها به دولت مرتبط است، مورد آزمایش قرار می گیرد.

قسمت 4 فصل 1 اضافه شد...

دانلود سریال The Flight Attendant زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود سریال The Flight Attendant

کاساندرا بودن، مهماندار هواپیما، پس از گذراندن شبی در دبی خود را در هتل در کنار یک جسد میبیند. به دلیل ترسش از تماس با پلیس تصمیم میگیرد به روی خودش نیاورد و خیلی عادی صبح ان روز را همراه با بقیه مهماندار ها و خلبان ها به فرودگاه می رود اما حالا مامور اف‌بی‌آی بع سراغ او می آید.

قسمت 6 فصل 2 اضافه شد...

دانلود سریال The Blacklist زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود سریال The Blacklist

رد که یکی از مشهور ترین تبهکاران تحت تعقیب است و ناگهان تصمیم می گیرد خودش را تسلیم پلیس کند برای دستگیری همکارانش به پلیس کمک کند.. تنها شرط رد این است که با مامور اف بی آی لیز کین همکاری کند.

قسمت 19 فصل 9 اضافه شد...

دانلود سریال Outer Range زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود سریال Outer Range

خانواده ابوت درگیر ناپدید شدن عروسشان هستند و هم زمان همسایه آن ها سعی دارد مزرعه بزرگشان را از چنگ آن ها درآورد. با پدیدار شدن یک چاله مرموز سیاه در چراگاه خانواده، اوضاع بحرانی می شود.

قسمت 8 فصل 1 اضافه شد...

دانلود سریال From زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود سریال From

یک شهر کابوس‌وار در آمریکای مرکزی، همه کسانی را که وارد آن می‌شوند به دام می اندازد. از آنجایی که ساکنان برای حفظ احساس عادی بودن و جستجوی راهی برای خروج می جنگند، باید از خطرات در کمین نیز جان سالم به در ببرند.

دوبله قسمت 7 فصل 1 اضافه شد...

دانلود سریال

دانلود سریال Grid زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود سریال Grid

در سال 1997 شبحی مرموز نسل بشر را نجات داده و پس از آن ناپدید می شود. بعد از گذشت 24 سال همان شبح دوباره ظاهر می شود تا به یک قاتل فراری کمک کند. کیم سه ها ، جونگ سه بیوک و سونگ او جین به دنبال این شبح هستند.

قسمت 9 فصل 1 اضافه شد...