زبان: هندی

دانلود سریال Yeh Meri Family سانسور شده

دانلود سریال Yeh Meri Family

در تابستان سال ۱۹۹۸ میلادی، یک پسر دوازده ساله هندی به نام هارشو گوپتا و اعضای خانواده‌اش، مصائب متعددی را در زندگی روزمره‌شان تجربه می‌کنند و پس از ماجراهای فراوان، هارشو به اهمیت وجود خانواده پی می‌برد و...

قسمت آخر فصل 1 اضافه شد...

دانلود سریال

دانلود فیلم Gangubai Kathiawadi 2022 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم Gangubai Kathiawadi 2022

گانگای جوان توسط دوست نزدیکش با وعده تبدیل شدن به یک ستاره سینما، فریب خورده و متقاعد می شود که روستا را به مقصد بمبئی ترک کند. اما در بمبئی، رویاهای او برای ستاره شدن به هم می ریزد و او را به دنیای زیرزمینی و غیرقانونی بسیار خطرناکی می کشاند.

زیرنویس چسبیده اضافه شد...

دانلود فیلم Dasvi 2021 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم Dasvi 2021

سیاستمداری بی سواد به زندان میفته، اما آنجا سعی میکند درس بخواند و در امتحان دیپلمی که رد شده شرکت کند تا دوباره به وزارت برگردد اما همه چیز طبق روال او پیش نمی‌رود.

زیرنویس چسبیده اضافه شد...

دانلود فیلم آن سوی ابرها دانلود قانونی

دانلود فیلم آن سوی ابرها

یک نوجوان لذت گرا در بمبئی به دلیل خرید و فروش مواد مخدر دستگیر می شود و برای کمک به خواهر خود می رود، اما عوارض او را به زندان می اندازد...

لینک دانلود قانونی قرار گرفت...

دانلود فیلم ’۸۳ ۲۰۲۱ زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم ’۸۳ ۲۰۲۱

در 25 ژوئن 1983، زمین کریکت لردز شاهد بود که 14 مرد مصمم، دو بار قهرمان کریکت جهان را شکست دادند و هند را به صحنه جهانی کریکت بازگرداند...

زیرنویس چسبیده اضافه شد...

دانلود سریال Rudra: The Edge of Darkness زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود سریال Rudra: The Edge of Darkness

در خیابان های پر از جنایت بمبئی ، یک افسر پلیس به نام رودرا ویر سینگ که با مشغله های ذهنی خود دست و پنجه نرم می کند باید با پرونده های جنایی نیز برخورد کند.

دوبله قسمت آخر فصل 1 اضافه شد...

دانلود سریال

دانلود فیلم Jalsa 2022 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم Jalsa 2022

یک روزنامه نگار در نیمه‌های شب هنگام برگشت از کار، با یک دختر تصادف می کند و از صحنه فرار می کند، او بعدا متوجه می شود که این دختر، دختر خدمتکارش بوده است.

زیرنویس چسبیده اضافه شد...

دانلود فیلم ۳ Idiots 2009 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم ۳ Idiots 2009

فرهان، راجو، رانچو و چاتور در یک دانشگاه مهندسی درس می خوانده اند. چاتور ده سال قبل در زمان دانشجویی به آنها گفته بود که پس از ده سال در دانشگاه همدیگر را ببینند و بفهمند چه کسی موفق تر است. اما فرهان و راجو که دوستان صمیمی رانچو بوده اند نمی دانند او کجاست و سالهاست او را ندیده اند؛ بنابراین به دنبال آدرسی که چاتور داده هر سه به دنبال رانچو می روند.

زیرنویس چسبیده اضافه شد...

دانلود فیلم

دانلود فیلم A Thursday 2021 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم A Thursday 2021

یک معلم کودکستان، 16 دانش آموز کوچک را گروگان می گیرد و خواسته هایی برای آزادی آنان مطرح می کند. خواسته هایی که نه تنها برای پلیس ، بلکه برای کل کشور و سیاستمدارها شوکه کننده است.

دوبله فارسی اضافه شد...

دانلود فیلم